Sobotni poranek
odliczenia VAT za materiały budowlane
odliczenie VAT na materiały budowlane
ODLICZENIA VAT OD MATERIAŁÓW BUDOWLANYCH
Odliczanie do końa roku szkolnego
Republika.pl Portal Spoecznoci Internetowych


 
Przykro nam, strona o podanym adresie nie istnieje.

Sprawd, czy wpisae poprawny adres strony, lub skorzystaj z katalogu lub wyszukiwarki.Copyright 1996 - 2006 Grupa Onet.pl SA - zobacz wszystkie serwisy »


Sobotni poranek

Temat: zwrot za okna ze Spółdz.Mieszk.
PIT-D słuzy do odliczenia wydatków mieszkaniowych,natomiast ja muszę zapłacic do U.Skarb. należny podatek.
Źródło: gazetaprawna.pl/forum/viewtopic.php?t=33706Temat: PIT D w jakiej pozycji wpisać wydatki mieszkaniowe
ozliczam sie wspólnie z małzonkiem, wiem że mogę odliczyć wydatki mieszkaniowe tylko jestem zielona i nie wiem gdzie mam wpisać dokładnie te wydatki w której pozycji w PItD.Rozumiem że w pIT 37 powinnam wpisac te wydatki w pozycji 94 łącznie z wydatkami nie odliczonymi w ubiegłym roku. I gdzie w PIT D mam wpisać te wydatki z poprzedniego roku. Proszę o pomoc.
Źródło: gazetaprawna.pl/forum/viewtopic.php?t=33040


Temat: NIP 3
...o którym mowa powyżej, do przeliczenia na złote przychodu uzyskanego przez podatnika stosuje się kurs średni walut obcych z dnia uzyskania przychodu, ogłaszany przez Narodowy Bank Polski. Oznacza to, że wynagrodzenie otrzymane za pracę w Wielkiej Brytanii należy przeliczyć na złote według kursu walut z dnia uzyskania przychodu lub postawienia go do dyspozycji podatnika. Podatnik może: opodatkować dochody wspólnie z małżonkiem, dokonać odliczeń wydatków mieszkaniowych poniesionych w Polsce i dotyczących inwestycji mieszkaniowych w Polsce, odliczyć darowizny i wydatki na cele rehabilitacyjne. III PRZYKŁADY W celu obliczenia należnego podatku w Polsce należy mieć na uwadze: Odliczenie od dochodu uzyskanego w Wielkiej Brytanii kwoty zwolnionej, wynikającej z pomnożenia liczby faktycznego pobytu za granicą (nie większej niż 30 dni) i kwoty diety za jeden dzień...
Źródło: gbritain.net/forum/viewtopic.php?t=1868

Wszelkie Prawa Zastrzeżone! Sobotni poranek Design by SZABLONY.maniak.pl.